Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door Arnout Colnot
Noord Hollandse dorpsgracht in typisch Bergense Schoolstijl
Losbladig, beeldmaat 24x33, bladmaat 38x50
Gesigneerd in potlood r.o. 'AColnot' en gesigneerd in de druk l.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 10-6-2017 om 8:52 |
Eindtijd | 19-6-2017 om 15:57 |