Arnout Colnot - Stilleven - Verkocht

Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!

Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!Arnout Colnot - Stilleven kopen? Bied vanaf 850!
  • Arnout Colnot (1887-1983)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst103 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot, kleurrijk kenmerkend werk van deze Bergense School Schilder.
Het werk is recent gereinigd, en is in een mooie staat.
Nette staat, zie de foto's voor een betere indicatie.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 25,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieIJsselmuiden,  Nederland
Starttijd24-11-2021 om 13:14
Eindtijd6-12-2021 om 14:06