Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste zeefdruk van Bengt Lindström, uit de reeks Gezichten
Afmeting beeld 49 cm x 64 cm
Afmeting lijst 72,5 cm x 102,5 cm
Oplage: 106/180
Gesigneerd.
Werk van deze kunstenaar komt niet vaak voorbij! Unieke kans dus!
Ophalen in Bussum, of verzending ( zonder lijst) tegen de normale verzendkosten.
Starttijd | 18-3-2015 om 16:47 |
Eindtijd | 25-3-2015 om 16:47 |