Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1961 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 29.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 39 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Papier en passe-partout verkleurd door de tijd en met vochtschade, craquelé op enkele plekken en de hechting van de verf is op enkele plekjes minder goed. Staat lijst: Zonder glas! Slijtschade door de tijd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 3-1-2019 om 10:56 |
Eindtijd | 7-3-2019 om 10:10 |