Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 38/250 |
Mooie abstracte houtdruk op Japans papier door Carel Visser, in een oplage van 250 stuks.
Gedrukt op Japans papier waardoor de kleur mooi blijft en als het ware op het papier ligt. (Visser werkte vrijwel uitsluitend op dit papier voor zijn grafische werken).
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 31-10-2023 om 9:29 |
Eindtijd | 6-11-2023 om 19:57 |