Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62.5 x 92.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 |
Conditie | Goed | ||
Helaas wat, onvermijdelijke, vouwen horizontaal door het beeld. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 7-11-2022 om 19:02 |
Eindtijd | 20-11-2022 om 20:25 |