Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 - Verkocht

Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!

Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!Cees Bolding - Le canal de Douai 1975 kopen? Bied vanaf 200!
  • Cees Bolding (1897-1979)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1975
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek.
Redelijke staat met aanslag.
Jaartal 1975.
Handgesigneerd.
Labels achterzijde.
ConditieRedelijk
Redelijke staat met diverse ouderdomsverschijnselen. Aanslag oppervlakte.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,00

ObjectlocatieHeiloo,  Nederland
Starttijd19-6-2021 om 15:50
Eindtijd3-7-2021 om 20:42
Biedingen (34)