Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 - Verkocht

Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 kopen? Bied vanaf 80!Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 kopen? Bied vanaf 80!Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 kopen? Bied vanaf 80!Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 kopen? Bied vanaf 80!Cees Kortlang - Ets, VII - Ingelijst 1/15 kopen? Bied vanaf 80!
  • Cees Kortlang (1926-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Cees Kortlang. Bekijk ook de andere werken die te koop staan. Leuk om alle 3 naast elkaar te hangen.
Met originele lijst uit 1979 en 1980.

Liever ophalen, verzenden in overleg.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Cees Kortlang (1926-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Helena099
Lid sinds 2021
0 verkochte items
60 cm
70 cm
40 cm
50 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-11-2021 om 22:25
Eindtijd26-11-2021 om 22:30