Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Pietro Poletti - Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst
Paul Corvers - Zonder titel (695)
Gerard Spaan - Gemengde techniek op papier, De hoge stad - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Uniek exemplaar |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Assenede, België |
Starttijd | 24-10-2023 om 22:20 |
Eindtijd | 2-11-2023 om 19:20 |