Dirk Harting - ets: straatje - Verkocht

Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!
Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Dirk Harting. De ets is aan de rechteronderzijde, met potlood, gesigeerd door de kunstenaar. Afmetingen: H13,5 x b9,5 cm.

Conditie: in redelije staat. De ets is vergeeld.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:22-09-2016 om 16:06
Eindtijd:29-09-2016 om 16:06
Biedingen (5)
Armando
29 sep. / 00:37
€ 9
maarten_o
29 sep. / 00:37
€ 7
Armando
29 sep. / 00:36
€ 5
maarten_o
29 sep. / 00:36
€ 3
Armando
23 sep. / 10:39
€ 1