Dirk Harting - Dirk Harting - ets: straatje - Verkocht

Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!Dirk Harting - ets: straatje kopen? Bied vanaf 1!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Dirk Harting. De ets is aan de rechteronderzijde, met potlood, gesigeerd door de kunstenaar. Afmetingen: H13,5 x b9,5 cm.

Conditie: in redelije staat. De ets is vergeeld.

Starttijd22-9-2016 om 16:06
Eindtijd29-9-2016 om 16:06
Biedingen (5)