Deze zeer gedetailleerde ets van Dirk Harting van de Zuiderkerk in Amsterdam heeft een opvallend passe-partout dat prachtig meeloopt met de contouren van de ets. Is gemaakt in 1946 en handgesigneerd door de kunstenaar. Een collector’s item voor de liefhebbers van architecturale kunst. Epreuve d’artiste.
Zeer Goed
Deze ets zit in zijn originele lijst en is gesigneerd door de maker.