Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 41 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11/18 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||
Matig, glasplaat weg, prent beschadigd li.bo., passepartout zuur en zeer vies. Let op, er zit een beschadiging op het werk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 30-1-2023 om 18:54 |
Eindtijd | 14-2-2023 om 22:13 |