Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) - Verkocht

Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!
Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Eric Bauknecht - Wad, gouache op papier (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!
  • Eric Bauknecht (1929-1993)

Gouache van Eric Bauknecht uit 1965.  Gemonogrammeerd en gedateerd rechtsonder, getiteld en nogmaals gedateerd in verso.  Het blad waarop de gouache is aangebracht is gemonteerd op spaanplaat en het geheel zit in een nette lijst.  Alles in redelijk goede conditie; de lijst is uitstekend maar het blad is op sommige plekken licht beschadigd.

Afmetingen: 67cm x 54cm (incl. lijst), 60cm x 47cm (binnen lijst gemeten)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen in de regio Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:27-03-2016 om 15:40
Eindtijd:09-04-2016 om 21:40
alatne
08 apr. / 22:53
€ 90