Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Jaartal | 1995 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 98 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE).
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Golving door olieverf op het papier. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 27-9-2021 om 11:18 |
Eindtijd | 10-10-2021 om 23:02 |