Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Hypnotiserend werk van Ernst Vijlbrief, gesigneerd en gedateerd in verso. Geschilderd in 1969 / 1996 (heel Yin Yang-ig, zie foto achterkant). Het zeer donkerblauwe/donkerpaarse centrum van het werk lijkt bij indirecte blootstelling aan licht bijna zwart. Eén van de meer intrigerende werken van Vijlbrief, mijns inziens. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 40cm x 40cm
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-11-2017 om 12:11 |
Eindtijd | 9-12-2017 om 20:11 |