Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Fotografie |
Erwin Olaf,
Het beest in mij, gedrukt voor Hollands Diep, ter gelegenheid van de boekenweek 2009.
5 afdrukken van Nederlandse schrijvers met dierenlichamen. In een rode omslag met daarop Erwin Olaf zelf met een leeuw.
1 van de 5 afdrukken is op de achterzijde gesigneerd door Erwin Olaf.
Perfecte set
Starttijd | 23-12-2012 om 18:34 |
Eindtijd | 30-12-2012 om 18:34 |