Een zeldzame ingelijste ets uit 1970 van de Nederlandse kunstenaar Frank Lodeizen (1931-2013), getiteld “Lucy is Gone”. Deze ets komt uit een serie etsen die de kunstenaar in 1970 maakte rondom het thema “Lucy in the Sky with Diamants”. -Handgesigneerd rechtsonder. Ook gesigneerd, getiteld en gedateerd linksonder in de ets (zie de 12e en 13e (gespiegelde) foto. Oplage onbekend. -Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 29 x 42 x 1,5 cm. Beeld / ets, 20,5 x 35 cm. -Herkomst: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022). -Conditie: De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook alle foto’s. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Frank Lodeizen (Amsterdam, 28 september 1931 – aldaar, 28 mei 2013) was een Nederlands beeldend kunstenaar, beeldhouwer, graficus, decorschilder, schilder en docent aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. -Opleiding: Autodidact. Als jonge oorlogswees maakte hij vrienden onder de dichtersgroep de Vijftigers, trok hij op met kunstenaars van de Cobra-beweging en ontdekte hij zelf potlood, etsnaald en gouache. Hij werd een bekend figuur in de Amsterdamse galerie- en kunstenaarswereld en werkte veel samen met dichters en schrijvers, zoals Hans Andreus, Simon Carmiggelt, Remco Campert en Hans Plomp. Hij werd ook wel ‘de dichter van de droge naald’ genoemd. Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 717 ; Scheen 1969-1970.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.
Goed
De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook alle foto’s. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00