Frans Slager - lezende vrouw - Verkocht

Frans Slager - lezende vrouw kopen? Bied vanaf 750!
Frans Slager - lezende vrouw kopen? Bied vanaf 750!Frans Slager - lezende vrouw kopen? Bied vanaf 750!Frans Slager - lezende vrouw kopen? Bied vanaf 750!
  • Frans Slager (1876-1953)
Jaartal1908
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig olieverf schilderij van Frans Slager. Half naakt lezende vrouw, olieverf op doek op board.
Zeldzame voorstelling.

Gesigneerd en gedateerd links boven.

Frans Slager (1876-1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (11)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
65 cm
55 cm
48 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 09:04
Eindtijd:29-09-2022 om 20:33
Kunstv20
25 sep. / 17:26
€ 750