Fredericus Johannes van der Waal - Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 - Verkocht

Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!Fredericus Johannes van der Waals(1897-1986)–Ets–Surrealistisch1–Gesigneerd–1968 kopen? Bied vanaf 25!
  • Fredericus Johannes van der Waal (1897-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets met een surrealistische voorstelling  van de Amsterdamse kunstenaar Frederik Johannes van der Waals uit 1968.

Handgesigneerd en gedateerd met potlood.

Afmeting: 16 x 23 cm.

De ets is niet ingelijst en verdient een mooi passe-partout en bijpassende lijst.

Conditie: De ets heeft een vlekje en het papier heeft plakbandresten aan de bovenrand.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met deze ets bieden wij  nog een ets van Frederik van der Waals ter veiling aan.  Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”)

INFORMATIE over de kunstenaar:

Fredericus Johannes van der Waals, geboren 1-7-1897 in Amsterdam en overleden 11-2-1986 in Weesp.

Opleiding: Tekenschool voor Kunstambachten te Amsterdam. Leerling van Wim Molin.

Hij schilderde, aquarelleerde, tekende (ook pen en pastel), etste, beeldhouwde en maakte ook wandschilderingen.

Onderwerpen: landschap, mensen, dieren.

Fredericus Johannes van der Waals woonde en werkte in Amsterdam.

Hij staat vermeld in het RKD (Rijksdienst voor Kunsthistorische Documentatie): https://rkd.nl/explore/artists/82321

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Surrealistisch 1”).

Kunstenaar: Fredericus Johannes van der Waals.

Techniek: Ets.

Jaartal: 1968. Staat geschreven rechtsonder.

Oplage: Onbekend.

Afmetingen: Papier, 22 x 28 cm.

                        Ets, 16 x 23 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 3,50 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Starttijd21-1-2015 om 21:31
Eindtijd31-1-2015 om 21:31