Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ets met een surrealistische voorstelling van de Amsterdamse kunstenaar Frederik Johannes van der Waals uit 1968.
Handgesigneerd en gedateerd met potlood.
Afmeting: 16 x 23 cm.
De ets is niet ingelijst en verdient een mooi passe-partout en bijpassende lijst.
Conditie: De ets heeft een vlekje en het papier heeft plakbandresten aan de bovenrand.
Zie ook de foto’s.
(Gelijktijdig met deze ets bieden wij nog een ets van Frederik van der Waals ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”)
INFORMATIE over de kunstenaar:
Fredericus Johannes van der Waals, geboren 1-7-1897 in Amsterdam en overleden 11-2-1986 in Weesp.
Opleiding: Tekenschool voor Kunstambachten te Amsterdam. Leerling van Wim Molin.
Hij schilderde, aquarelleerde, tekende (ook pen en pastel), etste, beeldhouwde en maakte ook wandschilderingen.
Onderwerpen: landschap, mensen, dieren.
Fredericus Johannes van der Waals woonde en werkte in Amsterdam.
Hij staat vermeld in het RKD (Rijksdienst voor Kunsthistorische Documentatie): https://rkd.nl/explore/artists/82321
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Surrealistisch 1”).
Kunstenaar: Fredericus Johannes van der Waals.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1968. Staat geschreven rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Afmetingen: Papier, 22 x 28 cm.
Ets, 16 x 23 cm.
Ingelijst: Nee.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Zie ook de foto’s.
-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De ets kan verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 3,50 euro.
Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken en andere kunst.