Ger Lataster - Ets, Z.T. abstracte compositie - Verkocht

Ger Lataster - Ets, Z.T. abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!
Ger Lataster - Ets, Z.T. abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!Ger Lataster - Ets, Z.T. abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!Ger Lataster - Ets, Z.T. abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!Ger Lataster - Ets, Z.T. abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/30

Administratieve code:

QQZI

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:23-05-2019 om 13:04
Eindtijd:02-06-2019 om 19:34
Biedingen (5)
art_curator
02 jun. / 13:39
€ 26
Jvreeke2
02 jun. / 13:39
€ 21
Jvreeke2
28 mei / 09:25
€ 20
darius
28 mei / 09:25
€ 15
Jvreeke2
24 mei / 23:00
€ 10