Lenneke van der Goot - Composition With Wolves
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenboeket
Jose Calsina - Aarlandersveense polder
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | X |
Een vrij zeldzame, abstract/figuratieve ets van Ger Lataster uit 1989.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage X.
De afmetingen zijn 65 x 50 cm in goede conditie.
Conditie | |
Conditie | Goed |
De ets is in goede conditie. | |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 5 kg. |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 14-1-2021 om 22:40 |
Eindtijd | 18-1-2021 om 21:29 |