Grote kleuren litho van Ger Lataster uit 1986. Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 25 stuks. De afmetingen zijn: 66 x 50 cm en is in goede conditie.
Dit werk wordt aangeboden door Kunstgalerie Arterego Amsterdam en de authenticiteit wordt gegarandeerd. Het werk zal in stevige kartonnen koker worden verzonden. Afhalen kan natuurlijk ook. Zie onze website (www.arterego.nl) voor meer informatie en onze volledige collectie moderne en hedendaagse kunst.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00