Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gouache |
Drager | Karton |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22.5 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zeer goed. Inclusief originele verpakking van de kunstenaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.