Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho uit 1953, potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.
Beeldmaat 57 x 42 cm. Bladmaat 64 x 47,5 cm. Losbladig.
Hans Bayens is geboren te Hastiere Lavaux in 1924 en overleden te Amsterdam in 2003.
Starttijd | 18-8-2016 om 22:59 |
Eindtijd | 2-9-2016 om 19:59 |