Hans Wap - from...to - Verkocht

Hans Wap - from...to kopen? Bied vanaf 1!
Hans Wap - from...to kopen? Bied vanaf 1!Hans Wap - from...to kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlRealistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Fraaie werk van Hans Wap. Hij maakte deze serie voor Van gent en Loos. De Rotterdamse kunstenaar was in de jaren negentig mega populair.  Het werk is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 10:18
Eindtijd:02-10-2022 om 22:39
Biedingen (3)
Drost260
gisteren / 13:24
€ 10
paradijsje
gisteren / 13:24
€ 5
paradijsje
27 sep. / 14:05
€ 1