Hendrikus Roodenburg - Stadsgezicht Utrecht - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Stadsgezicht Utrecht kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Hendrikus Roodenburg - Stadsgezicht Utrecht kopen? Bied vanaf 15!Hendrikus Roodenburg - Stadsgezicht Utrecht kopen? Bied vanaf 15!Hendrikus Roodenburg - Stadsgezicht Utrecht kopen? Bied vanaf 15!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1940
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stadsgezicht,Oude gracht  met grachtkelders
ConditieRedelijk
Kleine beschadigingen in houten lijst

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-4-2021 om 22:52
Eindtijd10-4-2021 om 22:22