Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk Munnik - Gemengde techniek op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Henk Munnik (1912-1997)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1992
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst35.5 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Binnen Nederland € 11,50