Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets - Verkocht

Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!Henk van Leeuwen - Bruggetje over sloot bij boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk van Leeuwen (1890-1972)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Proefdruk
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Ets door Henk van Leeuwen van Oudewater.
Voorstelling van een bruggetje over een sloot bij een boerderij.
Losbladig, beeldmaat 15x20, bladmaat 32x51.
Gemonogrammeerd r.o. in de druk: 'HvLvOW'
Authenticiteit volledig gegarandeerd.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00