Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 - Verkocht

Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 kopen? Bied vanaf 200!

Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 kopen? Bied vanaf 200!Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 kopen? Bied vanaf 200!Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 kopen? Bied vanaf 200!Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 kopen? Bied vanaf 200!Henk van Leeuwen - Grenada , albasin 1951 kopen? Bied vanaf 200!
  • Henk van Leeuwen (1890-1972)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1951
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van Henk van Leeuwen
Achterop staat: Grenada, Albasin 1951
Alleen de lijst heeft een besjadeging bovenin linkerhoek,  zie foto’s
Laten taxeren door kunstveiling.nl
Advies: openingsbod vanaf 200€
Er is een hoekje van de lijst beschadigd Het schilderij zelf is onbeschadigd

Henk van Leeuwen (1890-1972)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marliesdw
Lid sinds 2020
0 verkochte items
63 cm
55 cm
50 cm
40 cm

ObjectlocatieDen haag,  Nederland
Starttijd18-5-2020 om 18:19
Eindtijd5-4-2021 om 9:19