Herman Bieling - Bloemen in Keulse Pot - Verkocht

Herman Bieling - Bloemen in Keulse Pot kopen? Bied vanaf 600!

Herman Bieling - Bloemen in Keulse Pot kopen? Bied vanaf 600!Herman Bieling - Bloemen in Keulse Pot kopen? Bied vanaf 600!
  • Herman Bieling (1887-1964)
Jaartal1946
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen54.5 x 71.5 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Bieling
(Rotterdam 21-6-1887  - Rhoon 5-12-1964)
Opgeleid in Academie voor Beeldende kunst Rotterdam.
Veelzijdig kunstenaar, zowel in techniek als in onderwerpen. Hij was de stuwende kracht binnen De Branding, een vooruitstrevende groep, die beïnvloedt door theorieën  van esoterische aard, sterk naar abstractie neigde.

Collecties: Boijmans-v Beuningen Rotterdam , Chabot Museum, Rijkscollectie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorburg, Nederland

ObjectlocatieVoorburg,  Nederland
Starttijd17-11-2021 om 10:41
Eindtijd9-12-2021 om 20:37