Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Jaartal | 1960 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers (1936 - 2000).
The Tiger that painted the things he couldn't bear to see.
Studeerde op de Academie voor Beeldende Kunsten te Tilburg ( 1954-1956). Kreeg les van Nico Molenkamp en Jan Dijker. Hij studeerde ook in Antwerpen, Parijs en in Oostenrijk, olv. Oscar Kokoschka.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 3-4-2021 om 17:09 |
Eindtijd | 10-4-2021 om 19:54 |