Kunstenaar: Jan Montyn Techniek Ets Titel: gebeurtenis Nummer werk 3/20 Jaar 1975 Afmetingen H34.5 x b45.5cm Afmetingen voorstelling H18 x b22cm Gesigneerd Rechts onderaan
Zeer Goed
Voorstelling in zeer goede staat. Lichte kreukels langs de randen. Bij inlijsting vallen deze volledig onder het passe-partout.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 21,95
€ 21,95
Europese Unie
€ 21,00
Wereldwijd
€ 55,00