Krachtige olieverfschilderij van Jan Montyn uit 1963. Handgesigneerd rechtsonder. Etiket met meer informatie over het werk verso.
Goed
In goede staat zonder craquelé. Wel is het op leeftijd heeft het werk duidelijk op een stoffige locatie gestaan.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00