Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN - Verkocht

Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!
Prenten & Uitgaves

Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - LOT VAN 4 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1964
Techniek Proefdruk
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Jan Montyn (1924-2015).
Lot van 4 werken.
Abstractie.
4x Kleurets-Aquatint op papier.
Niet gesigneerd (Proefdruk door uitgeverij, echter nooit gesigneerd door de kunstenaar.)
Geen nummering, uiteindelijke uitgave op 50 ex.
1964.
Met rechts handgeschreven gedicht door de kunstenaar.
Afkomstig uit kunstmap, restant van de uitgeverij: "Image of Dylan Thomas", "Lament", "There was a saviour", uitgegeven door A.S.A. Struik, Amsterdam, 1964.
Inclusief handgeschreven titelblad.
Proper blad. Nooit eerder ingelijst. Ouderdom sporen.
Blad: 50x64cm.
Niet ingelijst.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.
Nooit eerder ingelijst.
Ouderdom sporen.
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,50
Naar Nederland € 12,00
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 19,50