Jan Montyn - Zeldzame oude ets - Verkocht

Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/3
Zeldzame oude ets van Montyn “compositie” uit 1961 (3/3) het werk is mooi ingelijst en verkeerd in erg goede staat.
Galerie onderhouden
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00