Jan Montyn - Zeldzame oude ets - Verkocht

Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn - Zeldzame oude ets kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KunstPrudent

Lid sinds 2020
7 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/3
Zeldzame oude ets van Montyn “compositie” uit 1961 (3/3) het werk is mooi ingelijst en verkeerd in erg goede staat.

Galerie onderhouden

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  KunstPrudent

Lid sinds 2020
7 verkochte items
70 cm
50 cm
50 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 13:01
Eindtijd:18-12-2020 om 19:47
Jacqueslaureys
15 dec. / 14:32
€ 150