Jan Toorop - onbekend - Verkocht

Jan Toorop - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Een ingelijste prent van de Nederlandse kunstenaar Jan Toorop.
Ingelijst in orginele houten lijst met glasplaat.
Herkomst uit inboedel kunstverzamelaar.
Kleuren kunnen iets afwijken van werkelijkheid
lijst heeft slijtplekjes
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 10,00