Jan Voss - Jan Voss - Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 - Verkocht

 Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

 Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60! Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60! Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60! Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Voss (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleuren litho op papier van Jan Voss uit 1978.  (129/190).  Afmetingen blad: H50cm x b65cm. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland

ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland
Starttijd16-11-2017 om 12:28
Eindtijd23-11-2017 om 21:28