Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995

Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Henneman - Langs de Rijn - Gesigneerd - 250 ex. - 1995 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Jeroen Henneman (1943)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250 ex
Formaat is afmeting blad

Op de rand 2 gele vlekken(loopt een beetje door in het beeld maar daarin amper zichtbaar)

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-05-2020 om 12:41
Eindtijd:31-05-2020 om 13:23

Martijndb
31 mei / 12:19
€ 50