Johan Hemkes - Wintergezicht met schaatsers op het ijs. - Verkocht

Johan Hemkes - Wintergezicht met schaatsers op het ijs. kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Johan Hemkes - Wintergezicht met schaatsers op het ijs. kopen? Bied vanaf 25!Johan Hemkes - Wintergezicht met schaatsers op het ijs. kopen? Bied vanaf 25!Johan Hemkes - Wintergezicht met schaatsers op het ijs. kopen? Bied vanaf 25!
  • Johan Hemkes (1894-1988)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNummer 1 van de 25 stuks.
Nostalgisch beeld van schaatsers. Gesigneerd: R.O.
Goed
Binnen Nederland € 6,95

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieKortgene,  Nederland
Starttijd18-10-2019 om 12:33
Eindtijd27-10-2019 om 21:13
Biedingen (5)