Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nummer 1 van de 25 stuks. |
Conditie | Goed | ||
Goed | |||