Joop Moesman - litho, affiche voor tentoonstelling De Luis - Verkocht

Joop Moesman - litho, affiche voor tentoonstelling De Luis kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 125,00

Joop Moesman - litho, affiche voor tentoonstelling De Luis kopen? Bied vanaf 40!Joop Moesman - litho, affiche voor tentoonstelling De Luis kopen? Bied vanaf 40!Joop Moesman - litho, affiche voor tentoonstelling De Luis kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Joop Moesman (1909-1988)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen51 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Door Moesman gemaakt voor zijn tentoonstelling bij Grafisch gezelschap de Luis, In goede staat verkerend. De rode letters heeft hij persoonlijk met de hand gekalligrafeerd.

goed

Joop Moesman (1909-1988)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
32.5 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:21-10-2018 om 00:34
Eindtijd:27-10-2018 om 17:00
Biedingen (12)
Paul23
27 okt. / 16:54
€ 125
jaybe
27 okt. / 16:46
€ 115
Paul23
27 okt. / 16:46
€ 111
jaybe
27 okt. / 16:41
€ 101
Paul23
27 okt. / 16:41
€ 100
jaybe
27 okt. / 16:39
€ 90
Paul23
27 okt. / 16:39
€ 80
jaybe
27 okt. / 16:34
€ 70
Paul23
27 okt. / 16:15
€ 60
jaybe
27 okt. / 16:15
€ 50
Paul23
27 okt. / 16:15
€ 45
jaybe
27 okt. / 14:27
€ 40