Jorg Reme - Jorg Reme 1972 "Zonder titel" Litho - Gedrukt bij Piet Clement te Amsterdam - Verkocht

Jorg Reme 1972 "Zonder titel" Litho - Gedrukt bij Piet Clement te Amsterdam kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Jorg Reme 1972 "Zonder titel" Litho - Gedrukt bij Piet Clement te Amsterdam kopen? Bied vanaf 15!Jorg Reme 1972 "Zonder titel" Litho - Gedrukt bij Piet Clement te Amsterdam kopen? Bied vanaf 15!
  • Jorg Reme (1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho 1972 van Jorg Reme, zonder titel, gedrukt in 1972 bij Piet Clement te Amsterdam, gelimiteerde oplage (250), handgesigneerd met potlood rechtsonder, afmeting ca. 30 x 21, gedrukt op 140 gr. papier, in excellente staat, nooit ingelijst. Verpakkings- en portokosten ad. Euro 4,25 zijn voor rekening van de koper.