Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190/190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. wat lichte kreukels langs de randen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter