Jörg Remé - Litho - 1975 - Verkocht

Jörg Remé - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Jörg Remé - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jörg Remé - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jörg Remé - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Jörg Remé - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
  • Jörg Remé (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190/190
Litho van Jorg Reme uit 1975. Nummer: 190/190. Afmetingen blad: H65.5 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H57 x b49cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
De voorstelling is in goede staat. wat lichte kreukels langs de randen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 50,00

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd2-12-2021 om 18:37
Eindtijd9-12-2021 om 20:42