Juul Neumann - Geabstraheerd landschap - Verkocht

Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!
Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!Juul Neumann - Geabstraheerd landschap kopen? Bied vanaf 300!
  • Juul Neumann (1919-1997)
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 68 cm (h x b)
Lijst53 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig abstract werk van Juul Neumann uit de jaren 70, in goede staat.  Zie ook het tweede geabstraheerde landschap uit 1976 op Kunstveiling.

Dit item is verkocht voor 863,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2020 om 12:51
Eindtijd:18-12-2020 om 15:06
Biedingen (12)
Rumoldus
18 dec. / 14:07
€ 751
Groningse
12 dec. / 21:14
€ 701
ahensens
11 dec. / 11:41
€ 651
Ruud28
11 dec. / 11:41
€ 601
ahensens
11 dec. / 11:41
€ 600
Ruud28
11 dec. / 11:40
€ 520
ahensens
11 dec. / 11:40
€ 500
Ruud28
11 dec. / 11:40
€ 440
ahensens
11 dec. / 11:40
€ 420
Ruud28
11 dec. / 11:39
€ 340
ahensens
11 dec. / 11:39
€ 320
Ruud28
06 dec. / 13:58
€ 300