Juul Neumann - JUUL NEUMANN Pastelkrijttekening op papier NAAKT - Verkocht

JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   NAAKT kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   NAAKT kopen? Bied vanaf 35!JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   NAAKT kopen? Bied vanaf 35!
  • Juul Neumann (1919-1997)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Prachtige pastelkrijttekening van Juul Neumann

Afmeting blad   49x64 cm  in prima staat

Het werk is niet gesigneerd ,maar rechtstreeks afkomstig uit het atelier van de kunstenaar

De echtheid wordt dan ook volledig gegarandeerd.

Wij leveren bij dit werk een echtheidscertificaat

Verzendkosten  12.50 in ned  20 euro in belgie

Starttijd27-11-2015 om 10:04
Eindtijd4-12-2015 om 10:04