Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14.5 x 14.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/15 |
Kees Spermon, droge naald uit 1979
oplage 4/15
beeldformaat 14.5 x 14.7 cm.
bladformaat 46.8 x 36 cm.
kosten verzending in NL € 10.00
Conditie | Goed | ||
Kees Spermon, droge naald | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 12-3-2019 om 13:57 |
Eindtijd | 22-5-2019 om 10:04 |