Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Ben van Voorn - Stroomdal Drentsche Aa
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho van Kees Spermon uit 1988. Titel: a voice .... imagine. Nummer: 75/80. Afmetingen blad: h65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h32 x b24 cm. Conditie: in goede staat. Op het witte vel zitten links en rechtsboven wat oxidatievlekken. Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 13-5-2017 om 22:40 |
Eindtijd | 20-5-2017 om 20:45 |