Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6e staat, proefdruk |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Onderaan, zit een kreukel, lang de rand. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder het passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 31-3-2024 om 14:15 |
Eindtijd | 7-4-2024 om 20:33 |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |