Klaas Gubbels - Klaas Gubbels ets met aquarel uit 2004 - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzaam hand-ingekleurde ets van Klaas Gubbels uit 2004.

De oplage is slechts 40 stuks, maar ieder werk is uniek doordat het
door Klaas Gubbels zelf met aquarel is ingekleurd.

Afmetingen zijn 27 x 20 cm en in perfekte conditie.

Verzendkosten: €8,50 (aangetekend/verzekerd).