Klaas Gubbels - Natura Morta - Verkocht

Klaas Gubbels - Natura Morta kopen? Bied vanaf 10!
Prenten & Uitgaves

Klaas Gubbels - Natura Morta kopen? Bied vanaf 10!Klaas Gubbels - Natura Morta kopen? Bied vanaf 10!Klaas Gubbels - Natura Morta kopen? Bied vanaf 10!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1984
TechniekVaria
Afmetingen35 x 27 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Klaas GubbelsOffsetlitho/ uitnodigingskaart van Galerie Fenna de Vries voor de tentoonstelling van Klaas Gubbels Natura Morta 13 april - 8 mei 1984Uitklapbaar.Maten; 82 x 30 cmextra; gesigneerd colofon van de editie Natura Morta.Gesigneerd met potlood en met de duimafdruk van Klaas GubbelsHouten kistje van de editie Natura Morta.Let op: Doosje is verder leeg.maten; 34,5 x 28 x 3 cm
Binnen Nederland € 11,00