Klaas Gubbels - Rode koffiekan op blauwe tafel - Verkocht

Klaas Gubbels - Rode koffiekan op blauwe tafel kopen? Bied vanaf 415!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 52 cm (h x b)
Lijst82.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/200
Handgesigneerd werk van Klaas Gubbels uit 1999.

Van eerste eigenaar.

Dit item is verkocht voor 430,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2022 om 17:13
Eindtijd:22-01-2023 om 13:20
basovervelde
21 jan. / 19:29
€ 374